WIŚNIOS Marianna

WIŚNIOS Marianna BIOGRAFIA

Chusta św. Weroniki (1992)

Technika:gwasz, pastel, ołówek, papier
Wymiary:70 x 49,5 cm
Uwagi:Sygnowany i datowany śr.d.: "MW 1992"