WIŚNIOS Marianna BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Wizja św. Franciszka (1993) |
Technika: | gwasz, pastel, ołówek, papier |
Wymiary: | 85 x 69,5 cm (w świetle oprawy) 88 x 72 cm (z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany l.d.: "M MW" Datowany p.d.: "1993" Praca została sprzedana w ofercie poaukcyjnej. |
- [2024-04-25] Spotkanie ze specjalistą KDA w Warszawie - 14 V 2024
- [2024-03-26] XXXVI Aukcja Dzieł Sztuki (16 IV 2024) - katalog
- [2024-02-07] XXXV Aukcja Dzieł Sztuki (28 II 2024) - wyniki
- [2024-01-05] Podsumowanie działalności KDA w 2023 roku
- [2024-01-04] KDA patronem Zimowej Wyprawy Motocyklowej na Alaskę!
ul. Starowiślna 14, Kraków Pn. - Pt. 10:00 - 18:00 |