MARIAŃSKI J.
J. Mariański - notowania aukcyjne
Aktualna oferta aukcyjna J. Mariańskiego. Wyniki aukcyjne. Biografia
Zachęcamy do zgłaszania prac na aukcję [kontakt]
Tytuł: | Wieczór na mokradłach |
Technika: | olej, tektura |
Wymiary: | 35 x 50 cm 50,5 x 66 cm (z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany l.d.: "J. Mariański" |
Sprzedane: | XXXIV Aukcja Dzieł Sztuki (29 XII 2023) |
Cena wywoławcza: | 1000 zł |
Cena uzyskana: | 1000 zł |
J. MARIAŃSKI
J. Mariański był czynnym w XX wieku artystą specjalizującym się w olejnym malarstwie pejzażowym. W swoich pracach przedstawiał krajobrazy górskie i nizinne o różnych porach roku. Niekiedy kompozycje wzbogacał elementami sztafażu.
Nieznana jest biografia ani historia edukacji J. Mariańskiego.
Jeśli chcą Państwo sprzedać dzieła J. Mariańskiego, zapraszamy do kontaktu [link].
Zobacz galerię obrazów J. Mariańskiego w Krakowskim Domu Aukcyjnym [link].