MARIAŃSKI J.

J. Mariański - notowania aukcyjne

Aktualna oferta aukcyjna J. Mariańskiego. Wyniki aukcyjne. Biografia

Zachęcamy do zgłaszania prac na aukcję [kontakt]

MARIAŃSKI J.
MARIAŃSKI J.MARIAŃSKI J.
Tytuł:Wieczór na mokradłach
Technika:olej, tektura
Wymiary:35 x 50 cm
50,5 x 66 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany l.d.: "J. Mariański"
Sprzedane:XXXIV Aukcja Dzieł Sztuki (29 XII 2023)
Cena wywoławcza:1000 zł
Cena uzyskana:1000 zł

J. MARIAŃSKI

J. Mariański był czynnym w XX wieku artystą specjalizującym się w olejnym malarstwie pejzażowym. W swoich pracach przedstawiał krajobrazy górskie i nizinne o różnych porach roku. Niekiedy kompozycje wzbogacał elementami sztafażu.
Nieznana jest biografia ani historia edukacji J. Mariańskiego.

Jeśli chcą Państwo sprzedać dzieła J. Mariańskiego, zapraszamy do kontaktu [link].

Zobacz galerię obrazów J. Mariańskiego w Krakowskim Domu Aukcyjnym [link].