LEWANDOWSKI Mariusz

LEWANDOWSKI Mariusz
LEWANDOWSKI Mariusz
Tytuł:Ocean ognia (2017)
Technika:olej, płótno
Wymiary:50 x 70 cm
Uwagi:Sygnowany i datowany p.d.: "LEW | 2017"
Na odwrocie trzy pieczątki autorskie Mariusza Lewandowskiego.
Do obrazu dołączony autorski certyfikat autentyczności.