HAJDUKIEWICZ Mateusz Ludwik

HAJDUKIEWICZ Mateusz Ludwik BIOGRAFIA

Czytający talmudyści

Technika:olej, tektura
Wymiary:50 x 70 cm
61 x 81 cm (z oprawą)
Sygnowany śr.d.: "Hajdukiewicz"
Na odwrocie fragment metki z opisem obrazu.