HAJDUKIEWICZ Mateusz Ludwik

Mateusz Ludwik Hajdukiewicz - notowania aukcyjne

Aktualna oferta aukcyjna Mateusza Ludwika Hajdukiewicza. Wyniki aukcyjne. Biografia

Zachęcamy do zgłaszania prac Mateusza Ludwika Hajdukiewicza na aukcję [kontakt]

HAJDUKIEWICZ Mateusz Ludwik
HAJDUKIEWICZ Mateusz LudwikHAJDUKIEWICZ Mateusz LudwikHAJDUKIEWICZ Mateusz Ludwik
Tytuł:Dziecięcy strach
Technika:olej, tektura
Wymiary:49,5 x 69 cm
57,5 x 78 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany p.d.: "HAJDUKIEWICZ.L."
W górnych narożnikach widocznie niewielkie uszkodzenia malatury.

Cena wywoławcza:1800 zł
złóż zlecenie
HAJDUKIEWICZ Mateusz Ludwik
Tytuł:Czytający talmudyści
Technika:olej, tektura
Wymiary:50 x 70 cm
61 x 81 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany śr.d.: "Hajdukiewicz"
Na odwrocie fragment metki z opisem obrazu.

Ta praca jest dostępna w ofercie galeryjnej na www.galeria-attis.pl
[KONTAKT w sprawie obrazu]

MATEUSZ LUDWIK HAJDUKIEWICZ

Mateusz Ludwik Hajdukiewicz urodził się 1886 roku w Krakowie, zmarł w 1946 roku w Oleśnicy. Studiował w krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych, gdzie kształcił się m.in. u Jacka Malczewskiego i Teodora Axentowicza. W 1920 roku ukończył studia.

Malarstwo Mateusza Ludwika Hajdukiewicza

Mateusz Hajdukiewicz tworzył przeważnie w technice olejnej i malował portrety oraz martwe natury, w których dużą rolę odgrywały kompozycje kwiatowe. W dorobku artysty można także znaleźć obrazy wykonane akwarelą oraz pastelem.

Artysta zajmował się również malarstwem monumentalnym. Stworzył m.in. polichromie dla kościoła pw. Świętej Rodziny w Trześni.

Przyjmujemy obrazy Mateusza Ludwika Hajdukiewicza na aukcje sztuki - wycena obrazów, skup i sprzedaż aukcyjna sztuki Mateusza Ludwika Hajdukiewicza.
Jeśli chcą Państwo sprzedać dzieła Mateusza Ludwika Hajdukiewicza, zapraszamy do kontaktu [link].

Zobacz galerię obrazów Mateusza Ludwika Hajdukiewicza w Krakowskim Domu Aukcyjnym [link].