GORSTKIN-WYWIÓRSKI Michał

GORSTKIN-WYWIÓRSKI Michał BIOGRAFIA

Przedwiośnie

Technika:olej, płótno naklejone na tekturę
Wymiary:20,5 x 30 cm
26 x 35 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "M. G. Wywiórski"