JASIŃSKI Michał

JASIŃSKI Michał BIOGRAFIA

Św. Józef (1987)

Technika:drewno polichromowane
Wymiary:33 x 17,5 x 10,7 cm
Sygnowana na spodzie podstawy: "» Św. Józef « | Wykonał: | MICHAŁ | JASIŃSKI | PASZYN 171 | 1987 r."

PROWENIENCJA:
- kolekcja Mariana Włosińskiego.