POCIECHA Michał

POCIECHA Michał BIOGRAFIA

Pejzaż ze stogami

Technika:akwarela, karton
Wymiary:39 x 64 cm (w świetle passe-partout)
74 x 98 cm (wymiary z oprawą)
Uwagi:Sygnowany śr.d.: “MPociecha”