STAŃKO Michał BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Nowy Targ (1949) |
Technika: | akwarela, ołówek, papier |
Wymiary: | 46,3 x 33,6 cm 50,5 x 37,5 cm (z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany i datowany p.d.: "M.Stańko | 949" |
- [2024-07-01] Przyjmujemy obiekty na Aukcję Dzieł Sztuki - sierpień 2024
- [2024-06-30] Spotkanie ze specjalistą KDA w Warszawie - 9-11 VIII 2024
- [2024-06-04] XXXVIII Aukcja Dzieł Sztuki (18 VI 2024) - wyniki
- [2024-05-14] Ryszard Lachman Członkiem Zarządu SAiMP
- [2024-05-09] XXXVII Aukcja Dzieł Sztuki (21 V 2024) - wyniki
ul. Starowiślna 14, Kraków Pn. - Pt. 10:00 - 18:00 |