ŚWIDER Michał

ŚWIDER Michał BIOGRAFIA

Córka Chilkiasza (2011)

Technika:technika własna, płótno
Wymiary:75 x 100 cm
94 x 119 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "Świder"
Opisany l.g.: "FILIA CHELCIAE"
Opisany na odwrocie: "FILIA HELCIAE | ("CÓRKA CHILKIASZA") | MMXI | Michał Świder | tech. własna | 75 x 100 cm"
Na odwrocie pieczęć autorska Michała Świdra.

REKORD SPRZEDAŻY NA RYNKU SZTUKI