ŚWIDER Michał

ŚWIDER Michał BIOGRAFIA

Portret (ok. 1980)

Technika:akwarela, papier
Wymiary:29,7 x 21 cm
Sygnowany l.d.: "Świder"
Widoczne uszkodzenie papieru w lewym górnym narożniku.

PROWENIENCJA:
- kolekcja rodzinna,
- dar od artysty.