WYGRZYWALSKI Feliks Michał

WYGRZYWALSKI Feliks Michał BIOGRAFIA

Tytuł:Dywaniarze
Technika:olej, płótno
Wymiary:35 x 50 cm
45,8 x 60,7 cm (wymiary z oprawą)