WYGRZYWALSKI Feliks Michał

WYGRZYWALSKI Feliks Michał BIOGRAFIA

Dywaniarze

Technika:olej, płótno
Wymiary:35 x 50 cm
45,8 x 60,7 cm (wymiary z oprawą)
Uwagi:Sygnowany l.d.: "F. M. Wygrzywalski "Ferhan""
Niewielkie ubytki w płótnie p.śr.