FILIPKIEWICZ Mieczysław

FILIPKIEWICZ Mieczysław BIOGRAFIA

Pejzaż zimowy ze strumieniem

Technika:gwasz, akwarela, tektura
Wymiary:34 x 49,5 cm
48,5 x 63,5 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany p.d.: "Mieczysław Filipkiewicz"