JANIKOWSKI Mieczysław BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Pejzaż prowansalski |
Technika: | tusz, papier |
Wymiary: | 20 x 33 cm (w świetle passe-partout) 34 x 45,5 cm (z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany p.d.: "M. T. Janikowski"
PROWENIENCJA: - kolekcja Zygmunta Firyna*, Paryż. * Zygmunt Firyn (1909-1966), zasłużony patriota, członek m.in. Towarzystwa Historyczno-Literackiego oraz Towarzystwa Pomocy Polakom w Paryżu. PRACA NIEDOSTĘPNA |