JANIKOWSKI Mieczysław BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Pejzaż prowansalski |
| Technika: | tusz, papier |
| Wymiary: | 20 x 33 cm (w świetle passe-partout) 34 x 45,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "M. T. Janikowski"
PROWENIENCJA: - kolekcja Zygmunta Firyna*, Paryż.
PRACA NIEDOSTĘPNA | |