JANIKOWSKI Mieczysław BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Martwa natura z pomidorami |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 30 x 40 cm |
| Opisany ołówkiem na blejtramie: "Mieczysław Janikowski" Widoczne liczne spękania warstwy malatury. PROWENIENCJA: - kolekcja Zygmunta Firyna*, Paryż.