JANIKOWSKI Mieczysław BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Pejzaż z sosną |
| Technika: | olej, sklejka |
| Wymiary: | 32 x 44,5 cm 40 x 53 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "M. Janikowski" Widoczne zabrudzenie warstwy malarskiej oraz lekkie wygięcie i lokalne spękania podłoża. Przy krawędziach pracy (l.d., śr.d., p.g., p.d.) widoczne niewielkie otwory (po szpilkach?). PROWENIENCJA: - kolekcja rodziny artysty. | |
- [2026-01-21] 51. Aukcja Dzieł Sztuki (3 II 2026) - katalog
- [2026-01-09] Podsumowanie działalności KDA w 2025 roku
- [2026-01-08] Spotkanie w biurze KDA w Warszawie - 10 II 2026
- [2026-01-02] Przyjmujemy obiekty na najbliższe aukcje dzieł sztuki
ul. Starowiślna 14, Kraków
Pn. - Pt. 9:00 - 17:00 |
Biuro KDA w Warszawie |