JANIKOWSKI Mieczysław

JANIKOWSKI Mieczysław BIOGRAFIA

Pejzaż prowansalski

Technika:olej, płótno
Wymiary:23,5 x 50 cm
51 x 68 cm (z oprawą)

PROWENIENCJA:
- kolekcja rodziny artysty.