KRZYŻAK Mieczysław

KRZYŻAK Mieczysław BIOGRAFIA

Kobieta z dzieckiem (1934)

Technika:akwarela, papier
Wymiary:36,4 x 29,4 cm (w świetle passe-partout)
51 x 40,5 cm (wymiary z oprawą)
Uwagi:Sygnowany i datowany l.d.: "Krzyżak 1934"