KRZYŻAK Mieczysław

KRZYŻAK Mieczysław BIOGRAFIA

Wesele góralskie

Technika:olej, płótno
Wymiary:60 x 80 cm
70 x 91 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "M. Krzyżak"