KRZYŻAK Mieczysław

KRZYŻAK Mieczysław BIOGRAFIA

Ułani przed dworkiem

Technika:olej, płótno
Wymiary:60 x 80 cm
70 x 90,5 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany p.d.: "M. Krzyżak"
Widoczne zabrudzenie malatury.