PIWKO Mieczysław

PIWKO Mieczysław BIOGRAFIA

Pieta

Technika:drewno polichromowane
Wymiary:40,8 x 19,5 x 12,5 cm
Sygnowany na odwrocie: "PIWKO M."

PROWENIENCJA:
- kolekcja prywatna,
- zakup od artysty.