REYZNER Mieczysław

REYZNER Mieczysław BIOGRAFIA

Bukiet z kwiatami maków (1925)

Technika:olej, tektura
Wymiary:95 x 67,5 cm
101 x 72,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "Mieczysław Reyzner | 1925"
Opisany ołówkiem na odwrocie: "Mieczysław Reyzner | Bzy I | 350 zł"