SERWIN-ORACKI Mieczysław

SERWIN-ORACKI Mieczysław BIOGRAFIA

Ujanowice (1945)

Technika:olej, papier
Wymiary:35 x 49,5 cm
43 x 58 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany l.d.: "m.oracki-serwin | Ujanowice 1945"