SKIBIŃSKI Ottokar

SKIBIŃSKI Ottokar BIOGRAFIA

Krakowiacy

Technika:olej, tektura
Wymiary:42 x 60 cm
54,5 x 73 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany l.d.: "Ottokar Skibiński"
Na odwrocie metka z Centralnego Biura Wystaw Artystycznych (Oddział Kraków) z 1959 roku.