SKIBIŃSKI Ottokar

SKIBIŃSKI Ottokar BIOGRAFIA

Pejzaż ze strumieniem

Technika:olej, tektura
Wymiary:68 x 94 cm
79 x 105,5 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany l.d.: "Ottokar Skibiński"