SKIBIŃSKI Ottokar

SKIBIŃSKI Ottokar BIOGRAFIA

Etiuda portretowa

Technika:olej, tektura
Wymiary:61 x 49 cm
68 x 56 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "Ottokar Skibiński"
Na odwrocie metka z Centralnego Biura Wystaw Artystycznych (Oddział Kraków) z opisem obrazu.