SKIBIŃSKI Ottokar

SKIBIŃSKI Ottokar BIOGRAFIA

Mężczyzna z fajką

Technika:olej, płótno naklejone na tekturę
Wymiary:57,5 x 33 cm
4 x 39,5 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany p.d.: "SKIBIŃSKI O. | VI."