Patek Philippe

Patek Philippe BIOGRAFIA

Zegarek kieszonkowy z diamentem i złotą dewizką (XIX/XX w.)

Technika:złoto, emalia, diamenty
Wymiary:32 mm (średnica)
Uwagi: mechanizm: numer 102761, z wychwytem szwajcarskim i balansem kompensacyjnym, sygnowany Patek Philippe & Co Geneve
koperta: odkryta, numer 102761, złoto 18k
dekiel wewnętrzny: numer 102761, złoto 18k
tarcza: emaliowana, z sekundnikiem
szkło: mineralne

Zegarek ze złotą dewizką (8k) z rozetami diamentowymi oraz szafirem syntetycznym i rubinem syntetycznym.

Stan zachowania: emalia w stanie dobrym (widoczne rysy)

Zegarek został sprzedany w ofercie poaukcyjnej.