Patek Philippe BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Zegarek kieszonkowy z dekoracją horror vacui (ok. 1900) |
Technika: | złoto, emalia |
Wymiary: | 33 mm (średnica) |
Uwagi: |
mechanizm: numer 85066, z wychwytem szwajcarskim, balansem kompensacyjnym; sygnowany koperta: kryta, numer 92317, złoto 14k, wykończona emalią dekiel wewnętrzny: numer 92317 i 281; z dedykacją z 1900 roku tarcza: emaliowana szkło: mineralne Stan zachowania: tarcza z pęknięciem ZEGAREK NIEDOSTĘPNY |