Patek Philippe

Patek Philippe BIOGRAFIA

Zegarek kieszonkowy z dekoracją horror vacui (ok. 1900)

Technika:złoto, emalia
Wymiary:33 mm (średnica)
Uwagi: mechanizm: numer 85066, z wychwytem szwajcarskim, balansem kompensacyjnym; sygnowany
koperta: kryta, numer 92317, złoto 14k, wykończona emalią
dekiel wewnętrzny: numer 92317 i 281; z dedykacją z 1900 roku
tarcza: emaliowana
szkło: mineralne

Stan zachowania: tarcza z pęknięciem

ZEGAREK NIEDOSTĘPNY