Patek Philippe

Patek Philippe BIOGRAFIA

Zegarek kieszonkowy z sielską sceną parkową (XIX/XX w.) ze złotą dewizką

Technika:złoto, emalia, perły
Wymiary:25 mm (średnica)
Uwagi: mechanizm: numer 7084 (numer pod tarczą); cylindrowy
koperta: odkryta, numer 7084, złoto 18k, wykończona perełkami
dekiel zewnętrzny: ozdobiony bukoliczną sceną rodzajową wykonaną z emalii, przedstawiającą na tle pejzażu damę grającą na mandolinie i towarzyszących jej psa oraz ptaka
dekiel wewnętrzny: numer 7084, złoto
tarcza: emaliowana, z sygnaturą Patek Philippe Genève naniesioną metodą tampodruku
szkło: mineralne
wskazówki: ludwikowskie, oryginalne

Zegarek ze złotą (14k) dewizką z perełkami.

ZEGAREK NIEDOSTĘPNY