Patek Philippe BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Zegarek kieszonkowy z czarną emalią (2 poł. XIX w.) |
| Technika: | złoto, emalia |
| Wymiary: | 39 mm (średnica) |
mechanizm: z kamiennymi łożyskami, balansem kompensacyjnym oraz wychwytem szwajcarskim koperta: kryta, numer 33184, złoto 18k dekiel wewnętrzny: numer 33184; z dedykacją z 1869 roku tarcza: emaliowana szkło: mineralne Stan zachowania: widoczne przetarcia i ubytki emalii; tarcza z mikropęknięciem ZEGAREK NIEDOSTĘPNY | |