Patek Philippe

Patek Philippe BIOGRAFIA

Zegarek kieszonkowy z czarną emalią (2 poł. XIX w.)

Technika:złoto, emalia
Wymiary:39 mm (średnica)
Uwagi: mechanizm: z kamiennymi łożyskami, balansem kompensacyjnym oraz wychwytem szwajcarskim
koperta: kryta, numer 33184, złoto 18k
dekiel wewnętrzny: numer 33184; z dedykacją z 1869 roku
tarcza: emaliowana
szkło: mineralne

Stan zachowania: widoczne przetarcia i ubytki emalii; tarcza z mikropęknięciem

ZEGAREK NIEDOSTĘPNY