JARODZKI Paweł

JARODZKI Paweł BIOGRAFIA

Na wojnę (2016)

Technika:akryl, szablon, papier
Wymiary:40 x 32 cm
67,8 x 58 cm (wymiary z oprawą)
Sygnowany i datowany l.d.: "PaJarodzki ‘16"
Opisany l.d.: "LUXUS"