TRYBALSKI Paweł BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Martwa natura secesyjna (1998) |
| Technika: | olej, akryl, płyta |
| Wymiary: | 70 x 80 cm 80,5 x 90,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany śr.g.: "PAWEŁ TRYBALSKI ‘98-PINX" Na odwrocie autorska metka z opisem obrazu oraz autorska pieczątka "PAWEŁ TRYBALSKI PINXIT" | |
- [2026-01-09] Podsumowanie działalności KDA w 2025 roku
- [2026-01-02] Przyjmujemy obiekty na najbliższe aukcje dzieł sztuki
- [2026-01-02] Spotkanie w biurze KDA w Warszawie - 15 I 2026
- [2025-11-20] 50. Aukcja Dzieł Sztuki (16 XII 2025) - wyniki
ul. Starowiślna 14, Kraków
Pn. - Pt. 9:00 - 17:00 |
Biuro KDA w Warszawie |