TRYBALSKI Paweł

TRYBALSKI Paweł BIOGRAFIA

Martwa natura secesyjna (1998)

Technika:olej, akryl, płyta
Wymiary:70 x 80 cm
80,5 x 90,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany śr.g.: "PAWEŁ TRYBALSKI ‘98-PINX"
Na odwrocie autorska metka z opisem obrazu oraz autorska pieczątka "PAWEŁ TRYBALSKI PINXIT"