TRYBALSKI Paweł BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Kwiaty beneficjenta (2002) |
| Technika: | akryl, płyta |
| Wymiary: | 70,5 x 50 cm 88,5 x 68,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany l.śr.: "PAWEŁ TRYBALSKI 2002 - PINX." Na odwrocie pieczątka autorska Pawła Trybalskiego. PROWENIENCJA: - kolekcja prywatna, - zakup od artysty. Paweł Trybalski podawał, że obraz przedstawia bukiet, który otrzymał z okazji Benefisu zorganizowanego przez Biuro Wystaw Artystycznych w Jeleniej Górze w 2002 roku. | |