TRYBALSKI Paweł

TRYBALSKI Paweł BIOGRAFIA

Kwiaty beneficjenta (2002)

Technika:akryl, płyta
Wymiary:70,5 x 50 cm
88,5 x 68,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany l.śr.: "PAWEŁ TRYBALSKI 2002 - PINX."
Na odwrocie pieczątka autorska Pawła Trybalskiego.

PROWENIENCJA:
- kolekcja prywatna,
- zakup od artysty.

Paweł Trybalski podawał, że obraz przedstawia bukiet, który otrzymał z okazji Benefisu zorganizowanego przez Biuro Wystaw Artystycznych w Jeleniej Górze w 2002 roku.