WRÓBEL Paweł

WRÓBEL Paweł BIOGRAFIA

Karuzela (1969)

Technika:technika mieszana, płyta
Wymiary:16 x 14 cm
Sygnowany i datowany p.d.: "Wróbel P | 1969"
Lokalnie widoczne spękanie malatury. Przy dolnej i górnej krawędzi obrazu widoczne otwory w podłożu.