WRÓBEL Paweł BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Karuzela (1969) |
| Technika: | technika mieszana, płyta |
| Wymiary: | 16 x 14 cm |
| Sygnowany i datowany p.d.: "Wróbel P | 1969" Lokalnie widoczne spękanie malatury. Przy dolnej i górnej krawędzi obrazu widoczne otwory w podłożu. PRACA NIEDOSTĘPNA | |
- [2026-01-21] 51. Aukcja Dzieł Sztuki (3 II 2026) - katalog
- [2026-01-09] Podsumowanie działalności KDA w 2025 roku
- [2026-01-08] Spotkanie w biurze KDA w Warszawie - 10 II 2026
- [2026-01-02] Przyjmujemy obiekty na najbliższe aukcje dzieł sztuki
ul. Starowiślna 14, Kraków
Pn. - Pt. 9:00 - 17:00 |
Biuro KDA w Warszawie |