WRÓBEL Paweł

WRÓBEL Paweł BIOGRAFIA

Łapanie motyli (1969)

Technika:technika mieszana, płyta
Wymiary:34,7 x 43,5 cm
Sygnowany i datowany p.d.: "Wróbel P | 1969 r"
Lokalnie widoczne spękanie i pojedyncze ubytki malatury. Śr.d. (w partii nóg postaci na pierwszym planie) oraz w narożnikach widoczne otwory w podłożu.