WRÓBEL Paweł BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Łapanie motyli (1969) |
| Technika: | technika mieszana, płyta |
| Wymiary: | 34,7 x 43,5 cm |
| Sygnowany i datowany p.d.: "Wróbel P | 1969 r" Lokalnie widoczne spękanie i pojedyncze ubytki malatury. Śr.d. (w partii nóg postaci na pierwszym planie) oraz w narożnikach widoczne otwory w podłożu. | |
- [2026-01-09] Podsumowanie działalności KDA w 2025 roku
- [2026-01-02] Przyjmujemy obiekty na najbliższe aukcje dzieł sztuki
- [2026-01-02] Spotkanie w biurze KDA w Warszawie - 15 I 2026
- [2025-11-20] 50. Aukcja Dzieł Sztuki (16 XII 2025) - wyniki
ul. Starowiślna 14, Kraków
Pn. - Pt. 9:00 - 17:00 |
Biuro KDA w Warszawie |