WRÓBEL Paweł

WRÓBEL Paweł BIOGRAFIA

Robotnik - budowa drogi (1969)

Technika:technika mieszana, płyta
Wymiary:20 x 20 cm
Sygnowany i datowany p.d.: "Wróbel P | 1969"
Lokalnie widoczne zarysowania malatury.