KOŻUCH Piotr

KOŻUCH Piotr BIOGRAFIA

Kuszenie

Technika:drewno polichromowane
Wymiary:30 x 16,5 x 10,5 cm
Uwagi:Sygnowany na podstawie: "Kuszenie | Piotr Kożuch | Paszyn | 120"

PROWENIENCJA:
- kolekcja prywatna,
- zakup od artysty.