KOŻUCH Piotr BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Kapela ludowa |
Technika: | drewno polichromowane |
Wymiary: | 32 x 17 x 10 cm (kontrabasista) Szczegóły wymiarów pozostałych rzeźb - poniżej w uwagach. |
Uwagi: | Wymiary: 32 x 17 x 10 cm (kontrabasista); 32 x 9,5 x 10 cm (flecista); 32 x 17 x 9,5 cm (skrzypek); 31 x 9,5 x 9,5 cm (akordeonista) Sygnowany na podstawie: "Kożuch | Piotr | Paszyn 120" (każdy) PROWENIENCJA: - kolekcja prywatna, - zakup od artysty. PRACA NIEDOSTĘPNA |