KOŻUCH Piotr

KOŻUCH Piotr BIOGRAFIA

Kapela ludowa

Technika:drewno polichromowane
Wymiary:32 x 17 x 10 cm (kontrabasista)
Szczegóły wymiarów pozostałych rzeźb - poniżej w uwagach.
Uwagi:Wymiary: 32 x 17 x 10 cm (kontrabasista); 32 x 9,5 x 10 cm (flecista); 32 x 17 x 9,5 cm (skrzypek); 31 x 9,5 x 9,5 cm (akordeonista)
Sygnowany na podstawie: "Kożuch | Piotr | Paszyn 120" (każdy)

PROWENIENCJA:
- kolekcja prywatna,
- zakup od artysty.