KOŻUCH Piotr

KOŻUCH Piotr BIOGRAFIA

Mężczyzna w czarnej marynarce

Technika:drewno polichromowane
Wymiary:34 x 15 x 10 cm
Uwagi:Sygnowana na spodzie podstawy: "Kożuch Piotr | Paszyn 120"

PROWENIENCJA:
- kolekcja Mariana Włosińskiego.