KOŻUCH Piotr BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Mężczyzna w czarnej marynarce |
Technika: | drewno polichromowane |
Wymiary: | 34 x 15 x 10 cm |
Uwagi: | Sygnowana na spodzie podstawy: "Kożuch Piotr | Paszyn 120"
PROWENIENCJA: - kolekcja Mariana Włosińskiego. Praca została sprzedana w ofercie poaukcyjnej. |
- [2024-03-26] XXXVI Aukcja Dzieł Sztuki (16 IV 2024) - katalog
- [2024-03-25] Życzenia świąteczne, godziny otwarcia - Wielkanoc 2024
- [2024-03-01] Spotkanie ze specjalistą KDA w Warszawie - 16 III 2024
- [2024-02-07] XXXV Aukcja Dzieł Sztuki (28 II 2024) - wyniki
- [2024-01-05] Podsumowanie działalności KDA w 2023 roku
ul. Starowiślna 14, Kraków Pn. - Pt. 10:00 - 18:00 |