MALCZEWSKI Rafał

MALCZEWSKI Rafał BIOGRAFIA

Przedwiośnie w Tatrach (widok na Giewont)

Technika:akwarela, karton
Wymiary:35 x 49,3 cm
48 x 61 cm (z oprawą)
Sygnowany l.d.: "Rafał Malczewski"