MALCZEWSKI Rafał

MALCZEWSKI Rafał BIOGRAFIA

Pejzaż z Florydy (1958)

Technika:akwarela, papier
Wymiary:53,5 x 37 cm (w świetle passe-partout)
75 x 57 cm (z oprawą)
Sygnowany l.d.: "Rafał Malczewski"
Opisany l.d.: "15 maj 1958. Key West. Zosi."