OLBIŃSKI Rafał

OLBIŃSKI Rafał BIOGRAFIA

Still life in slow motion (2018)

Technika:akryl, płótno
Wymiary:32 x 25 cm
59 x 52,5 cm (wymiary z oprawą)
sygnowany l.d.: "Olbiński"