OLBIŃSKI Rafał

OLBIŃSKI Rafał BIOGRAFIA

Tempting St Anthony (2021)

Technika:ołówek, papier
Wymiary:42 x 28 cm
35,5 x 26 cm (wymiary w świetle passe-partout)
69 x 58,5 cm (wymiary z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "Olbiński 2021"