BRATKOWSKI Roman

BRATKOWSKI Roman BIOGRAFIA

Kwitnące jabłonie

Technika:olej, tektura
Wymiary:35 x 50 cm
47,5 x 62,5 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "R. Bratkowski"